Hodnocení a pohled našich zákazníků na naší práci

Rekonstrukce rodinného domu Kořenov v Jizerských horách

Majitelé nemovitosti Tereza a Jan Valtovi o nás napsali:

"O formě rekonstrukce více než 100 let staré chalupy jsme uvažovali řadu měsíců. Od jedné místnosti, přes částečnou rekonstrukci jsme se dostali až ke kompletní. Od začátku jsme ale chtěli jednoho dodavatele, který bude zodpovědný za rekonstrukci od A až do Z. Po dlouhém výběru jsme zvolili firmu p. Svěceného a pro nás to byla trefa do černého.

 

V průběhu prací jsme pochopitelně objevovali řadu "historických" vad, zároveň ale také nové možnosti naší původní představy. Všechny úpravy byly ze strany p. Svěceného konzultovány, citlivé návrhy byly v souladu s celkem a často jsme jich nakonec využili. Velmi aktivní pro zákaznický a profesionální přístup, rychlý pokrok na stavbě, domluvené kontrolní dny + stavba odevzdána v předstihu i přes komplikace počasí, která nás provázela ke konci rekonstrukce = naše spokojenost s výsledkem.

 

Firma Svěcený & Svěcený odvedla skvělou práci, vřele ji doporučujeme a vzhledem k tomu, že máme "co opravovat" i na jiných místech, nebyla to naše poslední spolupráce. :)

 

Kompletní rekonstrukce vily v Praze - Modřanech, březen až červenec 2010

Kompletní rekonstrukce vily v Praze - Modřanech, březen až červenec 2010


Majitel domu a investor, pan Dag Wiesner, o nás napsal:

Rekonstrukci domu v Modřanech jsme začali plánovat v 2009 a již během výběru dodavatele fima Svěcený předvedla spolehlivost a zákaznický přístup.
Samotná rekonstrukce pokračovala i přes nalezené problémy (jak už u starších domů bývá) svižně a každý týden byl vidět pokrok. V této fázi bych ocenil především vstřícnost při řešení problémů i pořádek na staveništi.
Celkově bych spolupráci s firmou Svěcený zhodnotil na škále od 1 -10 devítkou a to především za profesionalitu, spolehlivost a kvalitu provedených prací. Stavbu jsem nakonec převzal o dva týdny později oproti plánu, ale to bylo dáno i nárůstem rozsahu zakázky.
Až se mě někdo bude ptát, jestli neznám dobrou firmu na zakázky podobného typu, firmu Svěcený mohu jen doporučit. 

Oficiální reference investorem zvoleného technického dozoru, pana Ing. Jana Hynka:

REFERENCE TECHNICKÉHO DOZORU INVESTORA
Ing. Jan Hynek

autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby, a.č. 0000662
Pod Petřinami 452/25, 162 00 Praha 6, IČO 10152849

AKCE:
REKONSTRUKCE RODINNÉHO DOMU PANA D. WIESNERA
HORNOCHOLUPICKÁ 14, PRAHA 4 – MODŘANY
ZHOTOVITEL : JOSEF SVĚCENÝ


V období od dubna do července 2010 jsem vykonával technický dozor investora pana D.Wiesnera na výše uvedené akci od nabídkového rozpočtu, uzavírání smlouvy o dílo až po převzetí dokončené rekonstrukce.

Rekonstrukce rodinného domu spočívala v kompletní renovaci rozvodů médií, dispozičních změnách, výměně části zastropení, úpravách založení, dostavbě částí vstupního portálu, zhotovení nových nosných ocelových konstrukcí přístavků a teras, ve zhotovení nového dřevěného zastropení garáže a její přístavby, výměně výplní otvorů, zateplení objektu a částečném dřevěném obkladu vnějších stěn, rekonstrukci podlah, zhotovení nových koupelen a kuchyně, oprav klempířských a zámečnických prvků, opravě oplocení včetně realizace nových kiosků medií a nových přípojek k objektu a závěrečných úpravách vnějších teras a ploch.

 

Široký profesní záběr s nutnou operativní koordinací profesí zvládl pan Josef Svěcený s nadhledem, klidem, ke spokojenosti mojí i investora. Všechny více a méně – práce byly důsledně evidovány, průběžně oceňovány v rozpočtovém programu, předkládány k odsouhlasení TDI s následnou bezkolizní úhradou či vyhotovením dodatku smlouvy o dílo.

Profesní práce byly řízeny panem Svěceným a jeho bratrem okamžitě, bez dohadování a s velmi slušným jednáním profesních specialistů a řemeslníků. Drobné připomínky byly akceptovány a promítnuty v následných pracích.

Kvalitu zpracování všech částí lze označit za příkladnou, neboť se firma vypořádala i se skluzy dodávek externích dodavatelů hlavně v oblasti zařizovacích předmětů a prvků povrchových úprav i zasunovacího okna zimní zahrady. Termíny se dařilo dodržovat a posun byl způsoben jen zhotovením požadovaných prací nad rámec SoD.

Závěrem lze shrnout tuto referenci do následujících slov: spokojenost, příjemná kvalita a přátelské jednání na profesní úrovni.

Investorům mohu jen přát setkání s touto firmou a jejími spolupracovníky.

V Praze 9.8.2010           Ing. Jan Hynek, 

 

TIP: Kompletní informace a fotografie zobrazíte kliknutím zde.

 

 

Rekonstrukce mateřské školy v obci Česká Čermná

Oficiální hodnocení starostky obce, paní Evy Smažíkové:

Znak obce Česká ČermnáSe stavební firmou Svěcený&Svěcený jsme spolupracovali při rekonstrukci Mateřské školy v měsících červenec - srpen 2008 a naše zkušenost je velice dobrá. Tato firma odvedla svoji práci v dobré kvalitě a dílo předala ve stanoveném termínu. Jednalo se o rekonstrukci rozvodů vody, elektrických rozvodů, odpadů, položení nové dlažby jak vnitřní, tak venkovní, nových obkladů na sociálních zařízeních v celé školce, nátěru a opravy střechy a oprava venkovní terasy.

Na spolupráci s firmou Svěcený&Svěcený oceňuji zejména profesionalitu, zkušenosti , osobní přístup k věci a spolehlivost.

V České Čermné dne 2.12.2008

  

Celková rekonstrukce bytu ve městě Svoboda nad Úpou


Spolumajitel
bytu Martin Šimša o nás napsal:
Hned úvodem chci napsat, že spolupráce s firmou Svěcený a Svěcený byla od počátku zcela bezchybná.

Ale vezmu to od počátku. V létě roku 2008 jsme koupili byt 2+1 o 63 m2 ve starém cihlovém domě v krkonošském městě Svoboda nad Úpou, ve zcela původním stavu. Jedinými moderními prvky bylo zavedené ústřední topení a telefonní linka. Jsme z Prahy a byt jsme zakoupili se záměrem budoucího pronajímání. Tento záměr vyžadoval, aby byl byt kompletně zrekonstruován a aby rekonstrukce byla natolik kvalitní, aby byt snesl intenzivní obrat turnusů našich klientů. Zároveň jsme nebyli znalí poměrů - neznali jsme žádnou místní stavební firmu, které bychom mohli rovnou rekonstrukci bytu svěřit.

Proto jsme oslovili celkem tři stavební firmy a sezvali jsme si jejich zástupce – všem jsme chtěli byt ukázat a nechat jim vypracovat cenovou nabídku. Pan Svěcený už na nás tehdy zapůsobil svým včasným příjezdem v domluvenou hodinu (na rozdíl od ostatních). Dále se nám velmi líbilo, že od první chvíle nejen pasivně poslouchal naše představy o budoucí rekonstrukci, ale zároveň navrhoval levná a přitom funkční řešení u stavebních úprav, s nimiž nemáme žádné zkušenosti. Přišel tak například na originální řešení zarovnání stěn a stropů, optimální dispoziční řešení nové koupelny, metodu renovace podlah apod.

Zároveň se nám líbilo, že firma Svěcený a Svěcený je schopna provést skutečně celou rekonstrukci sama svými silami – od stavebních úprav až po instalaci svítidel a spotřebičů. Díky tomu jsme byli ušetřeni starostí se zajišťováním mnoha dalších firem na rekonstrukce podlah, elektroinstalace, instalatérské práce, montáž dveří apod. Nesmírnou výhodou je také to, že za rekonstrukci ručí jediná konkrétní firma – to v případě potřeby řešit jakoukoliv reklamaci.

Dalším aspektem, který rozhodl o volbě této firmy byl fakt, že předložený rozpočet prací byl ze všech tří firem jednoznačně nejnižší. Úpravy rozpočtu byly poté směrem dolů i nahoru – byly upravovány podle cen námi vybraných PVC krytin, obkladů, dlažeb oproti běžným standardům apod.

Poté, co volba padla na firmu Svěcený&Svěcený, následovalo podepsání rozpočtů a smluv, zavazujících firmu předat dílo kompletní do přesně stanoveného data. Nevídané je i to, že návrhy smluv překládala sama firma a v této smlouvě byly zahrnuty i finanční postihy za nedodržení termínů ze strany firmy. 

V průběhu dalších týdnů jsme firmě předali klíče a byly zahájeny práce. My jsme na místo přijížděli jen cca každé dva týdny a absolutně nebylo nutné na firmu dohlížet – vše běželo podle dohodnutého plánu, dohod a smluv. Pouze jsme si volali a korigovali nejasnosti kolem detailů. Nakonec nám pracovníci firmy i nainstalovali všechny zakoupené spotřebiče a zařízení.

Předání zakázky proběhlo přesně ve smluvním termínu. Práce byly splněny beze zbytku a byt byl připraven k okamžitému použití. To, že po sobě firma uklidila i veřejné prostory v domě, považujeme za příjemný bonus.


Proto hodnotím spolupráci s firmou Svěcený&Svěcený pouze a jen kladně. Vše proběhlo opravdu seriozně a přitom lidsky. Firma nevynakládá velké prostředky do reklamy, o to víc energie vynakládá do odvedené práce.

TIP: Kompletní informace a fotografie zobrazíte kliknutím zde. 

Částečná rekonstrukce chalupy v Dolním Adršpachu

 

Majitel domu a investor, o nás napsal:

Po předcích jsme zdědili roubenou chalupu s datem vzniku 1829, kde byla ovšem v průběhu let udělána řada různých dostaveb a úprav. Chtěli jsme ji uvést do stavu, který umožňuje jednoduchý avšak funkční rekreační pobyt. Pro nezbytnou rekonstrukci jsme hledali firmu z regionu, která má zkušenost s pracemi v podobných typech starých stavení.
Firma Svěcený & Svěcený nás zaujala svojí referenční stavbou popsanou na webových stránkách - rekonstrukce domu v Teplicích nad Metují, neboť ta se týkala velmi podobného domu.
Průběh práce na zakázce potvrdil, že volba byla správná. Firma po celou dobu jednala seriozně, dodávky byly přesně specifikovány a termíny plněny, případně uzpůsobeny vždy po vzájemné dohodě. Firma navrhla v průběhu rekonstrukce několik úprav, které jsme sice původně nezadali, avšak z hlediska funkčnosti byly zcela na místě. Taktéž je třeba ocenit citlivý přístup k designu rekonstruovaných částí, který byl proveden tak, aby se zachoval historický ráz roubenky.

 

Bytový dům v Náchodě – kompletní rekonstrukce jednoho z bytů

Spolumajitelka domu paní Skovajsová o nás napsala:
"Firma Svěcený&Svěcený nám rekonstruovala několik bytů. Odvedla při tom profesionální výkon. Byli jsme spokojeni jak s technickým provedením tak i s ochotou všech pracovníků firmy řešit pohotově i komplikované situace při rekonstrukci. Tuto firmu můžeme jen doporučit."
 
 

Rekonstrukce suterénní galerie v Trutnově


Hodnocení provozovatele, Ing. Vladimíra Groha:
S přestavbou jsem byl velmi spokojen, firma odvedla kvalitní práci a vždy ochotně spolupracovala při realizaci mých požadavků.

 

 

 

 

Dřevostavba RD – Rtyně v Podkrkonoší

Majitel domu o nás napsal:

S prácou pána Svěceného sme boli a stále sme mimoriadne spokojní. Už s projektantom, ktorého nám pomohol nájsť, sme boli zladení.
Tiež sme dostali pomocnú ruku s "papierovačkami", pretože v čase výstavby sme bývali 80 km od stavby a toto nám ušetrilo veľmi veľa času.

 

Pred začiatkom
Pred samotnou výstavbou sme vyriešili všetko potrebné okolo nášho RD, čo sa vyplatilo obom stranám, pretože počas stavby nebolo nutné riešiť zásadné problémy
a energiu sme mohli venovať doladeniu detailov. Tým, že má pán Svěcený bohaté skúsenosti, dokázal nám, ako investrorom, poradiť rýchle a kvalitné riešenie,
čím sme nebrzdili práce. Harmonogram prác sme mali naviac jasne definovaný vopred a na každý detail sme boli včas upozornení.

 

Materiály
Použité materiály boli kvalitné. I laik dokáže odhadnúť, že sa nejednalo o druhotriedny tovar. Takisto sme sa mohli spoľahnúť na zdravotnú nezávadnosť.

 

Komunikácia
Komunikácia bola intenzívna, nestalo sa, že by pán Svěcený nedvihol telefón alebo nezavolal späť. Na každý mail sme dostali odpoveď. V čase jeho neprítomnosti sme boli opäť
dopredu informovaní a dostali sme kontakt na zodpovedného človeka.

 

Poriadok na stavbe
Počas celej výstavby bol na stavenisku udržiavaný poriadok, čo ocenili určite i susedia. Poriadok bol vo vnútri, ale i na pozemku,
čo napomáhalo zase vonkajším prácam. Všetok neporiadok bol pravidelne odvážaný, a tak na stavenisku nevznikala skládka.

 

Financovanie
Financie sme ladili niekoľko týždňov pred podpisom zmluvy a musím uznať, že to s nami nemal pán Svěcený jednoduché.
Na naviacpráce, ktoré sme požadovali, sme dopredu dostali cenový návrh a vysvetlenie. V závere bolo všetko spočítané podľa skutočnej spotreby materiálu.

 

Stavebný dozor
Stavbu kontroloval náš vlastný stavebný dozor, ktorý chodil na stavbu spravidla neohlásene.
Drobnosti vyriešili na mieste a my ako "nestavbári" sme dostávali správy, že je všetko dodržané, ako materiálovo, tak technologicky.
Pred odovzdaním stavby sme požiadali stavebný dozor, aby celú stavbu skontroloval. Nedostatky nenašiel, s hrubou stavbou ale i s inštaláciami
bol spokojní. Bolo vidieť, že práca bola odvedená s rozumom a premýšľalo sa nad ňou. Stavebné odchýlky boli v povolenej tolerancii, všetky na spodnej hranici.


Od pána Svěceného sme nikdy nepočuli výhovorky. Namiesto toho ponúka návrhy riešení. Prácu na stavbe mal zorganizovanú do posledného detailu.
Nebol problém si niektoré veci dokončiť svojpomocne.

Celkovo sme po cca 6 mesiacoch užívania RD spokojní. Na pána Svěceného je spoľahnutie!

 

TIP: Kompletní informace a fotografie zobrazíte kliknutím zde.
 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Produkt byl vložen do košíku
Pokračovat v nákupu Objednat