Výčet vybraných realizovaných zakázek

V  této sekci Vám představujeme část našich zakázek. U každé zakázky najdete detailní informace například o délce trvání prací, jejich rozsahu, rozpočtu a samozřejmostí jsou i fotogalerie z průběhu realizace zakázek. Budeme rádi, když nám v případě zájmu či dotazů napíšete nebo zavoláte.

 

Rekonstrukce zdevastované chalupy v Teplicích nad Metují

teplice_cz_estate_02

Objektem rekonstrukce byla více než 100 let stará chalupa ve městě Teplice nad Metují v těsné blízkosti podmanivého Adršpašsko-Teplického skalního města. Chalupu i s přilehlými pozemky zakoupila sama firma Svěcený&Svěcený a s plánem její kompletní rekonstrukce, včetně terénních úprav pozemku.


 

Kompletní informace o této rekonstrukci zobrazíte kliknutím zde. 

Kompletní rekonstrukce vily v Praze - Modřanech

pha_modrany_cervenec_11

Zadáním investora bylo provést komplexní rekonstrukci domu (spíše vilky) v Praze - Modřanech, na Hornocholupické ulici. Rekonstrukce probíhala na jaře roku 2010 v rychlém tempu a pod dohledem nezávislého - investorem zvoleného - technického dozoru.  

Kompletní informace o této rekonstrukci zobrazíte kliknutím zde. 

Totální adaptace komerčních prostor v Praze, Londýnské ulici

031

Čerstvý nájemce 350m2 komerčních prostor v samém srdci staré zástavby v Praze v Londýnské ulici nás na konci června postavil před velmi obtížný úkol. Tím bylo v co nejkratším možném čase (tj. do poloviny srpna) provést kompletní adaptační vestavbu a přeměnu na velký salon s kosmetickými službami. 

 

 

Kompletní informace o této rekonstrukci zobrazíte kliknutím zde. 

Celková rekonstrukce bytu ve městě Svoboda nad Úpou

svoboda_velky_pokoj_10

Aneb jak je možné proměnit starý omšelý byt k nepoznání... Majitelé bytu ve více než sto let starém cihlovém domě nás pověřili celkovou rekonstrukcí, která zahrnovala kompletní spektrum prací od těch zdících až po usazování dveřních obložek a instalaci spotřebičů. Protože se mělo jednat o byt ke krátkodobým pronájmům, požadavky na kvalitu a pečlivost prací byly o to větší. Výsledek předčil očekávání majitelů i nás...

 

Kompletní informace o této zakázce zobrazíte kliknutím zde.
 

 

 

 

Rekonstrukce mateřské školy v obci Česká Čermná

ms_ceska_cermna_2

Naše cenová nabídka zvítězila ve výběrovém řízení pořádaném obcí. Realizací této zakázky jsme si dokázali, že obstojíme v konkurenčním prostředí a že jsme schopni dodat takto komplexní a i technicky náročnou stavební zakázku ve vysoké kvalitě, ve stanoveném termínu (rekonstrukce musela být zvládnuta v období letních prázdnin) a respektující požadavky a potřeby dětí.

 

Kompletní informace o této zakázce zobrazíte kliknutím zde.

 

 

 

 

 

Rekonstrukce chalupy v obci Kněžice

knezice_4

Jednou z našich specializací je provádění kompletních rekonstrukcí rodinných domů a chalup. V případě této zakázky bylo cílem zrenovovat celou obytnou část chalupy, včetně vnitřního zateplení, položení dřevěných podlah aj. Majitelé byli s naší prací natolik spokojeni, že nás díky jejich doporučením oslovili další zákazníci.

 

Kompletní informace o této zakázce zbrazíte kliknutím zde.

 

 

 

 

 

Rekonstrukce galerie v Trutnově

galerie_trutnov_4

Při této zakázce před námi stál nelehký úkol - jak přetvořit vlhký a nevlídný sklep na útulnou vytápěnou suterénní galerii. A to při respektování požadavku přiměřených nákladů. Nakonec se práce podařila a galerie nyní již slouží veřejnosti. V detailním popisu si můžete přečíst i osobní pohled majitele galerie na naší práci.

Kompletní informace o této zakázce zbrazíte kliknutím zde.